Ankara Diyetisyen | Diyetworks Türkiye | Bahçelievler Diyet

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

DietWorks Beslenme Danışmanlığı

DietWorks dünya üzerinde her geçen gün ihtiyacı artan ve zorunlu hale gelen sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmeyi misyon edinmiş, Türkiye genelinde bu hizmeti vermek amacıyla yoluna koyulmuş, 8 Şube ve alanında uzman 10 diyetisyen ile aynı anda farklı şehirlerde tüm gücüyle hizmet veren, Türkiye’nin en büyük beslenme ve diyet danışmanlığı ağıdır.

Gerçekleştirdiğimiz kurum anlaşmaları ile de sağlıklı yaşamayı her anlamda hayatına katmayı amaçlayan herkese ulaşmak en büyük misyonumuzdur.

Bu kapsamda, sağlıklı yaşam ilkesi ile, akademik araştırmaları yakından takip eden diyetsiyenlerimiz, bilimin ışığında, çeşitli lokasyonlarda toplumun bilinçlenmesi için seminerler, workshoplar düzenlemekte, tüm Türkiye’nin doğru bilgiye ulaşmasını hedeflemektedir.

‘İnsanlık için sağlıklı nesiller’ hedefi doğrultusunda yaptığımız çalışmaların sınırının olmayışını tanımlamak için, profesyonel eğitimlerini kendi alanında tamamlamış, inovasyonlara açık, insan ilişkilerinde kuvvetli 30 kişilik kadromuzun azmini, kararlılığını ve çalışkanlığını belirtmek isteriz.

Ulu önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün de belirttiği gibi;

‘Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak.’

Ve unutmayın ki ;

” Doğru Diyet Her Zaman İşe Yarar! ”

Open chat
1
Scan the code
Merhaba 👋,
Yardım ister misiniz?