Ankara Diyetisyen | Diyetworks Türkiye | Bahçelievler Diyet

KURUMSAL BESLENME DANIŞMANLIĞI

Çağımız koşullarında, günlük yaşam ve çalışma şartları, bireyleri doğru ve sağlıklı beslenme konusunda bilgilenmeye ve edindikleri bilgileri uygulamaya sevk etmektedir. Çalışanlarınızın sağlığı ise doğru beslenme yöntemleriyle korunabilmekte, yaptıkları işe göre gerekli besinleri uygun miktar ve kalite olarak yeterince almaları ile mümkün kılınabilmektedir.  Bu amaçla anlaşmalı kurumlarımıza “Kurumsal Beslenme Danışmanlığı” hizmeti sunulmaktadır. 

  • Çalışan Bazlı Bireysel Diyetisyenlik Hizmeti

Çalışanlarınız ve birinci derece yakınları, anlaşmalı kurum çalışanı olduklarını beyan ettikleri halinde anlaşmalı kuruma tanımlanan indirim oranından faydalanarak, merkez ya da şubelerimize gelerek yüz yüze veya online olarak hizmet alabilirler. Görüşmelerimiz, üyemizin talebine göre online ya da yüz yüze olarak planlanmaktadır.

  • Kurum Bazlı Bireysel Hizmet

Çalışanlarınızın çalışma alanlarında ve mesai saatleri içerisinde hizmet almalarını tercih etmeniz halinde, kurumunuz ile yapılacak hizmet sözleşmesi/bedeli ile haftada bir gün (önceden belirlenmek kaydıyla), kurumunuzun belirlemiş olduğu lokasyonda, dijital tartımızla birlikte diyetisyenimiz hazır bulunur.

Diyetisyenimiz, mesai saatleri içerisinde çalışanlarınıza, sizin uygun göreceğiniz bir ofis/oda da haftalık görüşmelerini yaparak ‘kurumsal diyetisyenlik hizmeti’ verir. 

Open chat
1
Scan the code
Merhaba 👋,
Yardım ister misiniz?